Ali Moghadam جمعه 8 تیر 1397 03:42 ب.ظ نظرات ()
دانلود دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری 97

برای مشاوره تخمین رتبه کنکور سراسری 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید
 

تماس با شماره۹۰۹۹۰۷۱۷۸۹ از کل کشور
 

تماس با شماره۹۰۹۲۳۰۵۸۸۰ از استان تهران

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱ شب حتی ایام تعطیل

درصورت عدم دسترسی به تلفن ثابتیا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید .

 

 

 

مطابق اطلاعیه سازمان سنجش ، کنکور سراسری 97 در روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ 7 و 8 تیر ماه برگزار می شود و تعداد کل داوطلبان یک میلیون و یازده  هزار و 384 نفر است که در 5 گروه آزمایشی تجربی ، ریاضی ،انسانی ، هنر و زبان با یکدیگر به رقابت می پردازند . داوطلبان کنکور 97 پس از برگزاری آزمون در انتظار انتشار سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری گروه آزمایشی خود هستند . حدودا 2 روز بعد از برگزاری آزمون دفترچه سوالات و حدود یک هفته بعد از برگزاری کنکور پاسخنامه کلیدی همه گروه های آزمایشی در سایت سازمان سنجش منتشر می شود . داوطلبان کنکور سراسری 98 نیز می توانند با استفاده از سوالات و پاسخنامه کلیدی کنکور سراسری 97 ، مهارت تست زنی خود را افزایش دهند . در این مقاله نحوه اعتراض به سوالات و پاسخنامه کنکور 97 را توضیح داده ایم و لینک دانلود سوالات و پاسخنامه کلیدی کنکور سراسری 97 پس از انتشار بلافاصله قرار می دهیم .

در حال حاضر سوالات کنکور ریاضی ، انسانی ، تجربی و هنر منتشر شده است .

دفترچه سوالات کنکور سراسری 97
دانلود سوالات عمومی کنکور تجربی 97دانلود سوالات اختصاصی کنکور تجربی 97دانلود پاسخنامه  کنکور تجربی 97
دانلود سوالات عمومی کنکور ریاضی 97دانلود سوالات اختصاصی کنکور ریاضی 97دانلود پاسخنامه کنکور ریاضی 97
دانلود سوالات عمومی کنکور انسانی 97دانلود سوالات اختصاصی کنکور انسانی 97دانلود پاسخنامه کنکور انسانی 97
دانلود سوالات عمومی کنکور هنر 97دانلود سوالات اختصاصی کنکور هنر 97دانلود پاسخنامه کنکور هنر 97
دانلود سوالات عمومی کنکور زبان 97دانلود سوالات اختصاصی کنکور زبان 97دانلود پاسخنامه کنکور زبان 97

 

برای استفاده از نرم افزار رایگان تخمین رتبه کنکور سراسری کلیک کنید .

 

 پس از انتشار دفترچه سوالات کنکور تجربی 97، سوالات کنکور ریاضی 97 ، سوالات کنکور انسانی 97 ، سوالات کنکور هنر 97 ،سوالات کنکور زبان 97 لینک دانلود آن در این مقاله قرار داده خواهد شد .

زمان تقریبی انتشار جواب سوالات کنکور تجربی 97 ، جواب سوالات کنکور ریاضی 97 ، جواب سوالات کنکور انسانی 97 ،جواب سوالات کنکور هنر 97 ، جواب سوالات کنکور زبان 97 ، 17 تیر ماه می باشد .نحوه اعتراض به سوالات کنکور سراسری 97

مطابق قانون ، سوالات کنکور سراسری باید ازمنابع کنکور سراسری 97 که توسط سازمان سنجش معرفی می شود طرح شود . پس از انتشار سوالات کنکور 97 در صورتی که داوطلبی به نحوه طراحی سوالات اعتراضی دارد و یا اینکه با دلیل موجه مدعی است که سوال خارج از کتاب درسی مطرح شده است ، می تواند به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و در قسمت سیستم پاسخگویی اعتراض خود را ثبت کند . اگر اعتراضی به سوالات کنکور سراسری 97 دارید و در روند ثبت و پیگیری اعتراض خود دچار مشکل شدید مشاوران مرکزمشاوره تحصیلی تلفنی هیوا می توانند شما را یاری کنند .

 نحوه اعتراض به پاسخنامه کنکور سراسری 97

پس از انتشار پاسخنامه کنکور سراسری 97 در دهه دوم تیر ماه ، داوطلبان بسیاری به پاسخ درج شده در پاسخنامه کلیدی اعتراض دارند . داوطلبان گروه های آزمایشی تجربی ، ریاضی ، انسانی ، هنر و زباندر صورتی که دلایل کافی برای غلط بودن پاسخ ذکر شده در پاسخنامه دارند ، در مدت زمان محدود می توانند اعتراض خود را در سایت snjesh.org ثبت نمایند . شما می توانید جهت ثبت اعتراض خود به پاسخنامه کنکور سراسری 97 با مرکز مشاوره تحصیلی هیوا تماس بگیرید .


زمان اعلام نتایج کنکور 97

داوطلبان کنکور 97 پس از برگزاری آزمون منتظر اعلام نتایج کنکور هستند که مطابق دفترچه ثبت نام ، اعلام نتایج کنکور 97 در دهه دوم مرداد ماه خواهد بود . داوطلبان با توجه به کارنامه کنکور سراسری خود می توانند از نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری استفاده کرده و تا فرا رسیدن زمان انتخاب رشته با مطالعه مقالات حداقل درصد دروس و کارنامه آخرین رتبه قبولی کنکور 96 و آخرین رتبه قبولی کنکور سراسری 96قادر خواهند بود انتخاب رشته دقیق تری داشته باشند . بر اساس دفترچه ثبت نام ، اعلام نتایج نهایی کنکور 97 نیمه دوم شهریور ماه اعلام می شود . برای اطلاع از آخرین اخبار کنکور سراسری عضو کانال تلگرام کنکور سراسری هیوا باشید .

https://instaliker.ir/store2/aff.php?aff=7625

https://instaliker.ir/store2/aff.php?aff=7625