تبلیغات
عکس و مطلب در مورد حشرات - ماورا بشر

عکس و مطلب در مورد حشرات

درود بر آفریده های خداوند حکیم.

هیچ انسانی نیست که در کار، شغل یا حرفه خود بخواهد برترین باشد و صاحب انرژی ای باشد که بتواند کارش را به بهترین نحو ممکن انجام بدهد. گاهی وقت ها انسان ها به راحتی نمی توانند در کار و شغل خود موفق باشند چرا که برخی قوانین و دستورات را مغایر می بینند و نمی توانند پا را فراتر از آن ها بگذارند. به همین جهت به سوی انرژی های ماورایی پناه می برند. انرژی هایی که به واسطه ی انرژی هایی مانند دعا، جن، رمل و اسطرلاب، ملک و موکل و ... می باشند.

وقتی به انسان های خاص نگاهی بیاندازید، همیشه نیرویی از جانب آن ها بر شما سنگینی می کند و احساس می کنید که شخص دارای نیروی فوق العاده ای است سعی در کشف آن می کنید. در کشفیات خود متوجه این نکته می شوید که شخص دارای یک دعا، یا رمل، یا ملک، یا جن یا موکل و ... است که در برابر برخی صدمات او را محافظت می کند و در برابر برخی موفقیت ها، دریچه های بزرگی بر رویشان می گشایند.

بحث من روی این است که انسان به خودی خود به نظر می رسد صاحب آن قدرت معنوی خاص و خالص نیست و تمام قدرت خود را مدیون لوازمی مانند همین دعاها، رمل ها،جن ها، ملک ها، موکل ها و ... می داند.

در برخی احادیث و روایت من متوجه این مطلب شده ام که حتی خود شخص پیامبر اکرم(ص) و امامان(س) بزگوار، دارای ملک و موکل بوده اند که بنا به درخواست برخی اشخاصی که از آن ها تقاضای دریافت کرده اند، ملک و موکل خود را به آن ها واگذار کرده اند.

امروزه در برخی کتاب ها و جزوه هایی که حتی در اینترنت هم پخش شده است، مطالب بسیار زننده ای هم وجود دارد از این که چگونه بتوان یک جن و موکل و ملک و ... را به تسخیر خود درآورد تا به یک سری چیزها دست یابی و از یک سری چیزها دور باشی.

در این که همچنین چیزهایی حقیقت داشته باشند، شکی نیست اما نکته اصلی این است که روی آوردن به این قبیل مسایل، نه تنها در ایمان و باور انسان تأثیر می گذارد، بلکه کم کم او را به سوی مسایل خاصی از جمله این که انسان دارای هیچ قدرت معنوی نیست، جن و ملک و موکل برتر از انسان هستند و هوش آن ها مافوق هوش انسان است، سوق می دهد.

هستند انسان هایی که برای این که فرزندانشان دارای قدرت خاص شوند، آن ها را به زیارت گاه ها می برند و نذر و نیاز می کنند تا به واسطه این زیارت گاه ها، خداوند به فرزندشان قدرت معنوی خاصی بدهد.

حتی برخی هم هستند که روی به سوی دعا نویسان و رمالان می آورند تا بتوانند فرزندی به دنیا آورند که دارای قدرت خاصی است.

بحث درباره این مطلب میتواند بسیار پیچیده و مشکل ساز باشد و برخی اعتقادات درباره انسان و معنویات و رابطه انسان با خدا را زیر سؤال ببرد که در این جا بیشتر از این سخن گفته نمی شود.

اما نکته بسیار مهم این است که چرا انسان دست از ارجاع به قدرت الهی برمی دارد و به سوی قدرت های واسطه می برد. قدرت هایی که حتی در آن ها به دلایل مختلف، ضرر و زیان هایی هم وجود دارد و در اصل خلاف اخلاقیات می باشند.

شاید برخی فکر کنند که به هر حال این قدرت های واسطه خداوندی است و باید از آن ها استفاده کرد. اما درست مثل این است که خود آدم را موجودی دیگر به انحصار خودش درآورد و با او هر کاری که دوست داشته باشد، انجام دهد. آیا شما دوست دارید چنین باشید؟!

مطمئن باشید افرادی که با آن ها روبه رو می شوید و دست به کارهای خارق العاده می زنند، به غیر از اشخاصی که از راه علمی و حقیقی دست به این ترفندها می زنند، همگی دارای قدرتی هستند که موکل، یا جن، یا ملک آن ها برای آن ها انجام می دهد. مثلاً شخصی که یک فلز را با نگاه خم می کند، انرزی موکل یا ملک یا جنی که همراه دارد، در خم کردن این فلز او را یاری میدهد. چرا که این قبیل موجودات، ماورای انسان هستند و دیده نمی شوند. به همین دلیل است که شخص به قولاً با تمرکز بر روی فلز، آن را خم می کند.

اگر از این افراد بخواهید که دقیقاً موقعی که اقدام به خم کردن فلز می کنند، چه حالاتی در خود احساس می کنند، برخی شاید حتی چیزی را احساس نکنند و برخی حرف هایی درباره احساس کردن جریانی در بدن خود و تمرکز آن روی فلز حرف می زنند و توضیحات قانع کننده ای برای ما ندارند چون منشأ انرژی ای که باعث خمش فلز می شود، از جایی دیگر است و فقط این شخص واسطه ی رد و بدل و دستور آن است.

حتی افرادی هستند که ادعا می شد می توانند مرض را در بدن انسان ببیند و تشخیص بدهند و اگر در تاریخچه آن ها گذری بکنید، متوجه این نکته می شوید که مطابق دستوراتی که به آن ها داده اند، از گوشت برخی حیوانات حرام در شرایط خاص بعد از پرهیز از غذا و آب، خورده اند تا بتوانند فلان جن یا ملک یا موکل را به تسخیر خویش درآورند تا بتوانند آنچه نادیدنی اتس ببینند.

همه به این امر واقف هستید که زمانی اجنه ها در اسرار آسمان دست یابی داشتند و به راحتی به اسرار دنیا و علوم پی می برده اند.

اما در این دنیا، انسان هایی وجود دارند که دارای پاکی ذاتی هستند و در زمینه علم و کار و تلاش به اسراری پی می برند که زندگی انسان را دچار دگرگونی می کنند و این علم و قدرت آن ها هیچ واسطه ای ندارد و تنها از درون خود آن ها می باشد که نتیجه پاکی ذاتی آن ها در طول مدت زندگی است و تنها واسطه، همان خداوند است که این نیرو را به خاطر ذات پاکش به او عنایت کرده است.

روایت فیلم سلیمان اگر به حقیقت طراحی شده باشد، شما شاهد مردی هستید که با پرهیز از خورد و خوراک و گوشه گیری و عزلت و تمرکز روی شیاطین و اجنه، موفق می شود که آن ها را به سوی خود جلب کند تا بدن او را تسخیر کنند و علیه سلیمان به پا خیزند. و می بینید که انی نیروی اجنه و شیاطین ان ها را از خود بی خود می کند و انسان را وادار به کارهای نامعقول و غیر اخلاقی سوق میدهد و باقی ماجرا.


 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


همه پیوندها